
Eindelijk sloop van garage Voets
Roois nieuwsSint-Oedenrode - Eindelijk... de vervallen garage Voets wordt op dit moment gesloopt. Hoe het hierna verder gaat is nog niet bekend, maar dit is alvast een belangrijke stap en beter voor het aanzicht.
De laatste tijd was er al volop beweging in en rondom het pand. De Heikneuters bouwden er hun carnavalswagen en moesten al op zoek naar een nieuwe plek, er werden hekken geplaatst, asbest werd gesaneerd en eerder zijn de oude auto’s al uit het pand gehaald die er al zo’n twintig jaar instonden.
Vorig jaar schreef MooiRooi een artikel over de vervallen garage in De Bron magazine (zie hieronder). Of er op dit moment iets speelt met betrekking tot een aanvraag van een vergunning is nog niet duidelijk. Enkele maanden geleden was dat nog niet het geval. Toen wachtte de gemeente op de ondernemer en eigenaar van het pand Ben Voets. Terwijl hij juist verkondigde op de gemeente te wachten.

























