De cast!
De cast! Foto:

De Erfenis van Tante Bella

Cultuur

Sint-Oedenrode - Het is bijna zover, over iets meer dan een week is de première van het toneelstuk: “De Erfenis van Tante Bella”. Gespeeld door toneelvereniging Klavertje Vier uit Nijnsel op vrijdag 8 maart om 20 uur in Zalencentrum de Beckart in Nijnsel.

Het decor is opgebouwd. De zaal wordt in gereedheid gebracht. De licht- en geluidplannen zijn klaar. De spelers zijn samen met hun regisseur, Bas de Bont, de puntjes op de spreekwoordelijke i aan het zetten. En zij staan te popelen om u een onvergetelijke avond vol plezier en humor voor te schotelen. 

Het verhaal speelt zich af in de Beauty salon van Tante Bella. Deze tante van Berend en Albert is onlangs overleden. Berend en Albert hebben hier niet zo erg om gerouwd, want ze hadden geen band met hun tante. Sterker nog, eigenlijk zijn ze zelfs wel blij met haar overlijden, want ze krijgen nu immers haar erfenis! De erfenis bestaat uit een ietwat verpauperde schoonheidssalon. Berend is er van overtuigd dat deze salon met een likje verf en wat kleine aanpassingen voor goud geld te verkopen is. Er is echter één probleem. Totdat de salon verkocht is moet deze wel gewoon doordraaien en dan is er wel personeel nodig. De heren heb geen ervaring met werken in een schoonheidssalon, maar aangezien zij als bouwvakkers vaker monumenten hebben gerenoveerd denken zij dat werken in de schoonheidssalon niet zo moeilijk zou moeten zijn. Maar dit is niet het enige probleem waar beide heren mee kampen. Want zo’n gemakkelijk klantenbestand had tante Bella nu ook weer niet. En dan is er nog de vraag of de beide heren wel de enige erfgenamen zijn. Al met al problemen genoeg die de meest absurde situaties veroorzaken in deze geweldige klucht met een waterval aan grappen.
Klavertje Vier speelt 5 avonden voor u: op 8, 9, 13, 15 en 16 maart. Kaartjes zijn te koop via de website: www.klavertjeviernijnsel.nl. Hier vindt u ook alle verdere informatie. De voorstellingen beginnen om 20 uur. De zaal is open om 19 uur.