Björn van der Doelen.
Björn van der Doelen. Foto:

Björn van der Doelen en de huursoldaten treden op bij café d’n Dommel

Oproep

Sint-Oedenrode – De bekende oud-voetballer Björn van der Doelen treedt komende vrijdagavond met zijn huursoldaten op bij café d’n Dommel

Stef Bos noemt hem een van de beste songwriters van Nederland. Muziekblad Oor ‘een Americana artiest van formaat’ En 8weekly ‘een ster in wording in zijn bijna zelf gecreëerde muziekgenre’. Van der Doelen zelf noemt zich ‘de Mozart van de middelmaat’. “Ik was op zeer jonge leeftijd al uitzonderlijk middelmatig”En typeert alles wat hij in zijn leven doet graag als volgt: “Goede bedoelingen gebouwd op een fundament van tekortkomingen”

Maar geen zorgen mensen, hier spreekt geen man met een minderwaardigheidscomplex. Want tegelijkertijd noemt hij zichzelf ook ‘de koning van de prairie’, ‘de parel van Brabant’, ‘de witte Socrates’ en ‘de stem van God’. Een liefdesgeschiedenis dus. Van de zandbak tot aan het graf. Van Stratumseind tot aan de pracht van de Oostenrijkse Alpen. Van kleine liefdesliedjes tot stampende uptempo country honk. Bij mekaar gehouden door mooie en grappige verhalen en anekdotes.

De plaat is opgenomen in een 300 jaar oude almhut op 1500 meter hoogte in de bergen van Salzburgerland. En die hele ervaring neemt deze 8-koppige band mee het podium op. Een voorstelling vol verhalen, muziek, humor en liefde. Louter voor fijne, lieve, leuke en gezellige mensen met goeie zin. Pretentieuze theater chagrijnen graag thuisblijven.

Björn van der Doelen en de huursoldaten bestaat uit:
Björn van der Doelen – zang, akoestisch gitaar
Mischa Porte – Drums, zang
Harmen de Bresser – Bas, zang
Mirthe de Jonge – Cello, zang
Alex Akela – viool, mandoline, accordeon, gitaar
Ellen van der Doelen – zang
Ruud van den Boogaard – elektrisch gitaar, zang
Diederick van den Brandt – pedal steel, elektrisch gitaar

STRAIGHT OUTTA BRABANT!!