De trotse jubilarissen werden in het zonnetje gezet.
De trotse jubilarissen werden in het zonnetje gezet. Foto:

Zonnebloem viert 60-jarig jubileum met extra feestelijk diner in Odendael

Verenigingen

Sint-Oedenrode - Het jaarlijkse diner van de Zonnebloem Sint-Oedenrode is altijd een warm samenzijn, maar dit jaar was het éxtra bijzonder. De vereniging viert in 2025 namelijk haar 60-jarig bestaan, en dat werd duidelijk gevoeld tijdens het diner in Odendael. Bijna 140 gasten en vrijwilligers schoven aan voor een feestelijke avond met een smakelijk driegangendiner, gezellige gesprekken en een flinke dosis dankbaarheid. 

Voorzitter Willy Foolen sprak de aanwezigen toe en benadrukte hoe mooi het is om dit jubileumjaar met zó veel mensen te mogen aftrappen. Samen met zijn vrouw Henny, beiden in toepasselijke Zonnebloem-outfits gemaakt door de oudste vrijwilliger van de groep, genoot hij zichtbaar van de hoge opkomst. “We hebben nog veel moois in petto dit jaar,” liet hij weten. Zoals ieder jaar werd het diner mede mogelijk gemaakt door de inzet van vrijwilligers. De bediening lag in handen van vertrouwde gezichten: dames van Rhode, dit keer versterkt door Mitch van Doorn en Aukje Loeffen. Zij ondersteunden het personeel van Odendael.

Een speciaal moment was er voor de jubilarissen, die gehuldigd werden voor hun jarenlange betrokkenheid bij de vereniging. Joke de Bruijn en Alex Dieben zijn ieder tien jaar vrijwilliger, beide zijn nog druk in de weer. Joke zit in de activiteitencommissie en Alex is secretaris. Beide ontvingen het zilveren Zonnebloemspeldje en waarderingsbeeldje. Anny van Rossum werd gehuldigd met haar 40-jarig jubileum als vrijwilligster, Anny heeft diverse functies in het bestuur gehad. Zo’n lange staat van dienst is prijzenswaardig. Zij kreeg een het gouden Zonnebloemspeldje en een unieke Zonnebloemvaas. Allen kregen na deze huldiging een extra applaus van de aanwezigen. Als aandenken kregen alle gasten een stijlvolle Zonnebloem-tas, een bedankje én een herinnering aan deze feestelijke avond. Dankzij acties en sponsoren zijn alle jubileumactiviteiten dit jaar gratis bij te wonen. En dat maakt het mogelijk om te blijven doen waar de Zonnebloem al 60 jaar voor staat: mensen samenbrengen, verhalen delen en zorgen voor waardevolle ontmoetingen.

Een volle zaal.