
Johan van den Bongaardt wint twee keer tijdens jaarlijkse expositie
NatuurSint-Oedenrode - Fotoclub de Vriendschap heeft afgelopen weekend in de Loop’r in Olland de jaarlijkse foto-exposite gehouden. Johan van den Bongaardt werd met zijn ingezonden foto het beste beoordeeld.
Ongeveer vierhonderd bezoekers hebben op een juryformulier hun persoonlijke mooiste drie foto’s aan kunnen geven. De uitslag is als volgt: 1e Johan van den Bongaardt 96 punten, 2e Marion van der Steen 88 punten, 3e Paul Verduin 87 punten.
Van de ingezonden foto/videoseries is Johan van den Bongaardt een geworden met een serie “herfstwandeling langs riviertje de Hoëgne in de Belgische Ardennen” met 360 punten, gevolgd door Ine Verhagen met de serie ” ’t is mooi in Rooi” met 332 punten en Alfred Kempe met een serie over “Atacama” met 298 punten.















