Wout en Wilma
Wout en Wilma Foto:

Wout en Wilma van de Jumbo verrassen geslaagden

Zorg en Welzijn

Sint-Oedenrode – Het was vorige week vrijdag een bijzondere dag voor de geslaagde studenten in Sint-Oedenrode. Wout en Wilma trokken namens supermarkt Jumbo eropuit, samen op de fiets, om in het dorp op zoek te gaan naar vlaggen met schooltassen.

Deze symbolen van geslaagde scholieren waren hun doelwit voor een hartverwarmende actie. In hun opvallende Jumbo-outfit en gewapend met een rode roos en een chocoladereep, bezochten ze alle geslaagden die ze konden vinden om hen te feliciteren met hun prestatie. Tijdens hun tocht ontvingen ze veel positieve reacties, zoals “Wat een leuk idee is dit van jullie!” Deze spontane uitingen van waardering maakten de middag extra bijzonder voor Wout en Wilma.

Natuurlijk kan het gebeuren dat ze niet alle vlaggen hebben kunnen vinden in bepaalde wijken. Voor de geslaagden die ze gemist hebben: jullie zijn van harte welkom om jullie cadeautje op te halen in de winkel. Vergeet niet om een bewijs van jullie diploma mee te nemen, bijvoorbeeld een leuke foto met je diploma.

Daarnaast willen Wout en Wilma alle studenten die zich deze week nog hebben ingezet voor een herexamen veel succes wensen met hun toets. “We hopen jullie ook binnenkort als geslaagden in de winkel te mogen verwelkomen!”