
Ilse krijgt haar glans terug bij Hair C
Roois nieuwsSint-Oedenrode - De Metamorfose Maand gaat verder! Na ontspanning bij Kieks Salon en een nieuwe outfit bij Switch Fashion & Lifestyle, was het deze week tijd voor een volgende stap: haar en make-up. Daarvoor stapte Ilse binnen bij Hair C in Sint-Oedenrode, de salon van eigenaresse Suzanne Slegers. Het resultaat? Een frisse look en een compliment dat rechtstreeks uit het hart kwam: “Het voelt alsof ik mijn eigen haar terug heb.”
Voor Ilse betekende dit bezoek meer dan zomaar een haarbehandeling. Ze werd helemaal in de watten gelegd. Suzanne begon met een uitgebreide wasbehandeling inclusief massage en nam daarna de tijd om te onderzoeken wat het haar écht nodig had.
Met een speciale test keek ze naar de voedingsstoffen die het haar kon gebruiken. Dat advies paste ze direct toe in de behandeling, zodat het haar niet alleen mooi oogde, maar ook gezonder werd. Vervolgens werd het kapsel geknipt in overleg met Ilse, met oog voor vorm en stijl die bij haar past. Ook ging er een kleurtje in dat de look helemaal compleet maakte. Toen Ilse in de spiegel keek, verscheen er een grote glimlach.
De passie voor het vak spat er vanaf bij Hair C. De kappers verwelkomen graag alle mensen uit Sint-Oedenrode en omgeving. Met zorg, aandacht en gevoel voor detail zorgt het enthousiaste team ervoor dat iedere klant de salon verlaat met een stralende uitstraling. Het gaat daarbij niet alleen om het knippen of kleuren, maar om het hele plaatje: een warm welkom, persoonlijke aandacht en het gevoel dat er écht naar je geluisterd wordt. Samen wordt er gekeken naar wat bij iemand past, zodat kapsel, kleur en styling één geheel vormen. Of het nu gaat om een nieuwe coupe, een frisse kleur of een complete metamorfose: bij Hair C draait alles om het laten stralen van iedereen die binnenstapt – en dat merk je van begin tot eind.
Woensdag onthullen we het eindresultaat van Ilse’s metamorfose!

















