Er kan dit jaar weer geproost worden met allerlei speciaal bier.
Er kan dit jaar weer geproost worden met allerlei speciaal bier. Foto: Jos van Nunen 2023

Speciaalbierfestival Beers@thePaddock keert terug in Sint-Oedenrode

Evenementen

Sint-Oedenrode - Na twee succesvolle edities is het op zaterdag 16 augustus opnieuw tijd voor hét speciaalbierfestival van Sint-Oedenrode: Beers@thePaddock. Van 13.00 tot 21.00 uur wordt het terrein bij manege De Pijnhorst omgetoverd tot een sfeervol buitenfestijn voor liefhebbers van ambachtelijk gebrouwen bier.

Beers@thePaddock is inmiddels uitgegroeid tot een geliefd evenement voor bierliefhebbers uit heel Meierijstad en daarbuiten. De derde editie belooft wederom een gezellige en smaakvolle middag, waar regionale brouwers – inclusief enkele zuiderburen – hun beste bieren presenteren. Bezoekers kunnen op hun gemak proeven, ontdekken en genieten van een grote diversiteit aan speciaalbieren, allemaal in een ontspannen festivalsfeer.

Met de voeten in het gras, een zonnetje op je gezicht en op de achtergrond livemuziek van lokale bands en zangers is de setting perfect voor een zomerse biermiddag. De organisatie brengt niet alleen goede brouwers samen, maar ook muzikaal talent uit de regio om de beleving compleet te maken.

De toegang is alleen voor bezoekers van 18 jaar en ouder. Kaarten kosten €19,50 per persoon en zijn te bestellen via Facebook (beers@thepaddock). Bij het ticket zijn een aantal consumptiemunten én een speciaal Beers@thePaddock-bierglas inbegrepen – een blijvende herinnering aan dit unieke festival.

Of je nu een doorgewinterde bierkenner bent of gewoon zin hebt in een gezellige middag met vrienden en goed bier: Beers@thePaddock is dé plek om je smaakpapillen te verrassen.