
Voorjaarsmarkt in Olland
EvenementenOlland - Op de laatste dag van de meivakantie, zondag 5 mei, is er voor het tweede jaar op rij een leuke voorjaarsmarkt in Olland. Deze wordt gehouden op de parkeerplaats voor de Loop’r. De markt start om 12:30 uur en duurt tot 17:00 uur.
Hoewel zij verleden jaar al best veel standhouders hadden die een leuke diversiteit aanboden (van zacht fruit tot vogelhuisjes en van armbandjes tot perkgoed en nog veel meer) zoeken ze dit jaar nog meer deelnemers. De parkeerplaats voor de Loop’r is groot genoeg.
Daarom hierbij een oproep; wie versterkt het aanbod? Wie maakt er bijvoorbeeld iets moois? Heeft een hobby zoals bijvoorbeeld sieraden maken, maar het kan natuurlijk ook houtbewerking of keramiek zijn. Ook zaadjes, stekjes en plantjes zijn altijd welkom. Je bent ook welkom als je een ambacht kunt demonstreren.
Ze hopen op mooi weer en verwachten onder de bezoekers ook zeker de toeristen die in de accommodaties in en om Sint Oedenrode verblijven. De organisatie zal er alles aan doen om de voorjaarsmarkt goed onder de aandacht te brengen via de sociale media kanalen zoals Facebook, diverse websites en de MooiRooi app, maar natuurlijk ook door middel van flyers.
In de ochtend is er een Bevrijdingsdagprogramma in de Loop’r met aansluitend een lunch en ze verwachten ook dat de deelnemers hieraan na afloop de markt bezoeken. “We laten ons graag verrassen, dus heb je een leuk idee, aarzel niet en stuur een mailtje naar info@deloopr.nl. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op”, aldus de activiteitencommissie van de Loop’r.















