
De Lokale Ondernemer staat deze week centraal
ZakelijkSint-Oedenrode – In DeMooiRooiKrant van deze week is ruimte ingeruimd voor de special De Lokale Ondernemer. De uitneembare krant staat boordenvol met Rooise ondernemers die vertellen over hun zaak. De achterliggende gedachte? Koop zoveel mogelijk lokaal, want dan ben je loyaal en je versterkt de Rooise economie.
In maart staat de volgende ronde van De Lokale Ondernemer gepland. Dat is nodig, want deze editie was tegen het einde al uitverkocht. Een goed teken, want dat betekent dat ondernemerschap leeft in Sint-Oedenrode!
Ben jij een lokale ondernemer en wil jij in de volgende editie van De Lokale Ondernemer in DeMooiRooiKrant? Mail dan naar verkoop@mediahuismeierijstad.nl of bel naar 0413-479322.















