Werkzaamheden aan de Dommel.
Werkzaamheden aan de Dommel. Foto: Henri van Hoorn

Omleidingen vanwege klimaatrobuust Beekdal

Verkeer

Sint-Oedenrode - Op maandag 4 november 2024 start de aannemer met de werkzaamheden aan de Philippusbrug en de Cathalijnebrug. Beide bruggen worden langer gemaakt zodat in de toekomst de verbrede Dommel overbrugd kan worden.

Vanaf 4 november worden deze bruggen afgesloten en is er een omleidingsroute van toepassing. Autoverkeer wordt omgeleid via de Borchmolendijk – Lindendijk – Ollandseweg. Voetbalvereniging Rhode, HKC en BSO de Verbinding zijn vanaf de kant van de Ollandseweg wel bereikbaar. Zowel fietsers als voetgangers kunnen vanaf 1 november weer gebruik maken van de nieuwe Koos van Schaikbrug (voorheen Neulbrug). In verband met veiligheid vragen ze u het werkterrein te mijden en daarom ook gebruik te maken van het Klaverpad. Op het kaartje staat de fiets-/voetgangersroute in oranje en de autoroute in groen. (tekst gaat door onder de afbeelding)


De kaart. 

Wilt u op de hoogte blijven van de werkzaamheden, afsluitingen en omleidingsroutes? Gebruik dan de gratis BouwApp. Download de app via de Playstore / Appstore van uw telefoon of tablet. Daarna kunt u de installatie-instructies volgen