
Dansschool presenteert spetterende muziekshows
Roois nieuwsMeierijstad - Op zondag 1 juni is Theater De Blauwe Kei in Veghel het toneel van een wervelend dansspektakel voor Dansshow Dance to the music. Tijdens twee shows – om 11.00 en 14.30 uur – brengen 250 dansers van 4 tot 30 jaar een verrassende voorstelling met muziek als centraal thema.
De bezoekers maken een muzikale reis rond de wereld, duiken in de geschiedenis van muziek, maken kennis met diverse instrumenten én genieten van iconische filmmuziek. De shows beloven een feest voor jong en oud, met dans, kostuums en sfeer in overvloed.
Er worden zo’n 1000 bezoekers verwacht, maar er zijn nog enkele kaartjes beschikbaar. Interesse? Stuur dan een mail naar neeltjevk@hotmail.com en mis deze unieke danservaring niet!











