
Stonemasters bereiken barkoude finish
Human InterestSint-Oedenrode – Het is nu ijskoud aan de Noordkaap, dat ervaren Jasper van der Heijden en Patrick van den Tillaart. Zij hebben het punt bereikt na een barre tocht. De finish van de Noordkaap Challenge is bereikt, nu nog de terugweg naar Amsterdam.
“We hebben na 3518 km de finish bereikt”, jubelen de mannen. “Het is een geweldige ervaring in bizarre omstandigheden zoals sneeuwstormen en windtemperaturen tot min 32,5 graad. Brrrrrr! Het was een enorme ervaring!”
Alles doen de mannen voor het goede doel KWF. “Steunen kan nog steeds”, roepen de stonemasters op. Zo noemen ze zich. Ze moeten ook nog terug naar Rooi dus steunen kan en mag nog steeds via de website van de Noordkaap Challenge. De teamnaam is Team 107.
















