
Rondje Rooi nog steeds ongekend succes
AlgemeenSint-Oedenrode - De oldtimertocht Rondje Rooi mag na vijftien keer met recht een klassieker worden genoemd. Afgelopen zondag namen ondanks de toch wat sombere weersverwachting meer dan honderd deelnemers met hun oldtimer deel aan deze toch richting en door de Kempen met vertrek bij de Vresselse Hut en aankomst op de Rooise Markt.
De lucht is grijs als 's morgens rond negen uur de eerste oldtimers op het grasveld achter de Vresselse Hut parkeren. Volgens de buienradar zou er een buitje kunnen vallen, maar met wat geluk blijft het gewoon droog. Na het inschrijven, zoeken een aantal deelnemers een plaatsje op het terras. Ze verzilveren hun consumptiebonnen en terwijl zij van een kop thee of koffie genieten, komen er steeds meer oldtimers het terrein opgereden.
Het grasveld is inmiddels verandert in een groot openluchtmuseum. Het is niet duidelijk wat het belangrijkste is, zien of gezien worden. Bekenden groeten elkaar en bewonderen elkaars auto, maar ook bezoekers genieten van al het fraais dat te zien is.
Lees woensdag verder in DeMooiRooiKrant










































































































































































