Teun en Marijn (r) voor de camperplaatsen.
Teun en Marijn (r) voor de camperplaatsen. Foto: Jeroen van de Sande

Gloednieuwe camperplaats in Sint-Oedenrode tussen recreatiegebieden in

Zakelijk

Sint-Oedenrode – Sint-Oedenrode is in Meierijstad de hotspot voor toeristen. Er zitten veruit de meeste campings en bed and breakfasts in vergelijking met andere plaatsen in Meierijstad. Er komt een nieuwe verblijfsoptie bij, speciaal voor camperaars. De gebroeders Marijn en Teun van Genugten openden vorige week camperplaats de Geneugten.

De broers zijn ook boer. Zoals iedere boer hebben ze de laatste jaren goed nagedacht over de toekomst. Hoewel hun agrarische onderneming nog op volle toeren draait, hebben ze zo’n acht jaar geleden besloten om er wat bij te gaan doen. Even dachten ze aan een camping, maar uiteindelijk is het een camperplaats geworden. Ze kwamen op het idee toen ze een boerenbedrijf in de provincie Zeeland bezochten met acht camperplaatsen. “Die combinatie zagen we meteen zitten. Thuis zijn we direct de plannen gaan uitwerken. Vorige week hadden we al acht campers staan. Dat was natuurlijk een mooie start”, vertelt Marijn trots. “We werken aan onze bekendheid – staan op verschillende camperplatforms - en er worden al campers naar ons doorverwezen door collega’s in de buurt. Mooi om elkaar te kunnen helpen.”

Camperplaats de Geneugten biedt plek aan 25 campers. Een aantal plekken liggen vlak tegen het weiland, dus de kans is groot dat een toerist ’s morgens vroeg direct een koe diep in de ogen kan kijken. “Dat vinden vooral mensen uit de stad helemaal geweldig. We hebben er bewust voor gekozen om alles heel open te houden, zodat mensen van het vergezicht kunnen genieten”, legt de ondernemer uit. De broers wonen en werken aan de Heisteeg. Dat is een zijstraat van het Sterrebos. Vanaf die kant is de camperplaats te bereiken. Voor toeristen is het een ideale plek, omdat het ligt tussen recreatiegebieden Kienehoef en Vlagheide. Daarnaast zijn ze ook zo in Sint-Oedenrode. Marijn: “Natuurlijk raden we ze aan om in Rooi te gaan eten en drinken!” De laatste maanden is hard gewerkt om alles af te krijgen. Daarbij hebben veel vrienden en familie geholpen. Het terrein ziet er strak uit en is van alle gemakken voorzien. Er is zelfs een ultramodern in- en uitchecksysteem. Kortom, Sint-Oedenrode heeft er weer een moderne verblijfplek voor toeristen bij.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding