
Boskantse tennisdames kronen zich tot kampioen
SportBoskant - Na bijna tien jaar samen competitie spelen hebben de dames van Boskant 2 een prachtige mijlpaal bereikt. Op de slotdag van de tenniscompetitie veroverde het team het kampioenschap na een spannende ontknoping.
Voorafgaand aan de laatste speelronde stond Boskant 2 gedeeld eerste. De Boskantse dames ontvingen thuis de nummer drie van de ranglijst, terwijl de andere koploper het opnam tegen de nummer twee. Door de kleine verschillen in de stand maakten maar liefst vier teams nog kans op de titel.
Dat zorgde voor de nodige spanning, maar op de baan lieten de Boskantse dames zich niet van hun stuk brengen. Met veel inzet, teamspirit en wilskracht werden alle vier de wedstrijden gewonnen. De overtuigende 4-0 overwinning op Son en Breugel bleek voldoende om het kampioenschap veilig te stellen.
De ontlading na afloop was groot. Na jarenlang samen spelen en trainen werd het harde werken beloond met de felbegeerde titel. De vereniging zette het kampioensteam na afloop dan ook terecht in het zonnetje.
Voor de speelsters van Boskant 2 betekende het kampioenschap een mooie bekroning op een seizoen waarin spanning, sportiviteit en teamgevoel hand in hand gingen.















