
Attaque houdt aansluiting met koploper
Sport SportSint-Oedenrode - In de strijd om het kampioenschap in de derde klasse F heeft Attaque opnieuw prima zaken gedaan. Het Bossche Kruiskamp ’81 3 werd met ruime cijfers aan de kant gezet.
Vanwege de ruime overwinning van koploper Veldhoven vorige week, moesten de Rooise mannen wederom flink aan de bak om het gat overbrugbaar te maken. Het begin van de Rooienaren was in ieder geval overtuigend te noemen. Burt van Geffen begon wat stroef, maar kwam op tijd in het goede ritme, zodat hij met 3-2 kon winnen. Dirk Kastelijn had minder moeite met zijn tegenstander en won met 3-0. Stefan Kerk wist daarna te verrassen, door met minimale cijfers van de Bossche kopman te winnen. Nadat Dirk en Stefan ook het dubbel na het maximale aantal games wonnen, stond het al 0-4 voor Attaque. Burt wist daar nog een vijfde punt aan toe te voegen.
Stefan kon zijn goede vorm van het begin van de avond niet vasthouden. Hij verloor met duidelijke cijfers. Dirk daarentegen, ging ‘gewoon’ door met winnen. Tijdens de wedstrijd werd duidelijk dat concurrent Veldhoven wat punten aan het verspelen was. De achterstand op hen kon verkleind worden met maximaal drie punten. Het werden er uiteindelijk twee. Stefan was wellicht de betere in zijn laatste partij, maar een scala aan gemiste smashes nekten hem uiteindelijk. Burt had zijn zwaarste partij tot het einde bewaard, met minimaal verschil wist hij wel van zijn tegenstander te winnen. Dirk wist ook zijn laatste partij makkelijk te winnen, waardoor hij zonder gameverlies bleef.
Uiteindelijk eindigde de ontmoeting in een 2-8 overwinning voor Attaque, waardoor het gat met Veldhoven van 11 naar 9 punten is geslonken. Attaque heeft echter een wedstrijd minder gespeeld en zou in theorie daardoor nog over Veldhoven heen kunnen springen. Het seizoen is echter pas op de helft, dus er is nog niks beslist.











