De camping van boven.
De camping van boven. Foto: Sem van der Kallen

Bedrijf van de Week: Camping de Graspol

Zakelijk

Sint-Oedenrode - Lokale ondernemers geven kleur aan Sint-Oedenrode. Van vertrouwde familiebedrijven tot jonge vernieuwers: samen vormen zij het kloppend hart van ons dorp. In de rubriek Bedrijf van de Week zetten we wekelijks één van deze bedrijven in de schijnwerpers die zich ook heeft aangemeld bij het MooiRooi bedrijvenregister voor betere vindbaarheid. Zo maak je kennis met de gezichten achter de onderneming, hun verhaal en hun passie. Deze week staat camping de Graspol centraal.

Aan de rand van het kerkdorp Nijnsel hebben wij vanaf 2004 een Landschapscamping gerealiseerd. Het perceel omvat een totale oppervlakte van 7,3 ha., waarvan ca. 5 ha. als nieuwe natuur met wandelpaden is aangelegd. De Landschapscamping beschikt over basis-kampeerplaatsen van 100 m2 en comfort-plaatsen van 200 m2. Al onze plaatsen zijn voorzien van water, afvoer en elektra (6, 10 of 16 Ampère). Er zijn 12 kampeerplaatsen met privé sanitair aanwezig. Op het kampeer gedeelte is draadloos internet gratis beschikbaar. Door de archeologische waarde van de grond is het luxe toiletgebouw op een verhoging gebouwd.

Camping De Graspol in Brabant is met zijn ruime opzet ideaal voor rust- en natuurgenieters. Wij bieden onze gasten een weids recreatieterrein voor caravans, campers en tenten, midden in een zeer afwisselend Brabants natuurgebied. De gehele camping is sport- en spelvrij, waardoor wij geen faciliteiten hebben voor kinderen, jeugd en groepen. Onze landschappelijk aangelegde camping heeft een natuurlijke uitstraling met een sfeervolle receptie, terras en recreatieruimte waar gasten zich op hun gemak voelen. Mede dankzij de vele kant en klare fiets- en wandelroutes en een gezellig centrum met zijn bourgondische horeca in de directe omgeving, is onze kleinschalige natuurcamping het ideale rust- en ontdekkingspunt in de vrije natuur.

En nog altijd, sinds de opening, verwelkomen wij onze kampeergasten tijdens het inchecken met een heerlijk kopje koffie of thee.