
A50 vier nachten afgesloten voor onderhoud
VerkeerRegio - Automobilisten moeten in de week van 15 juni rekening houden met nachtelijke afsluitingen van de A50 in Noord-Brabant. Rijkswaterstaat voert onderhoudswerkzaamheden uit, waardoor delen van de snelweg vier nachten achter elkaar afgesloten zijn. De extra reistijd kan oplopen tot ongeveer twintig minuten.
Van 15 op 16 juni is de A50 afgesloten tussen knooppunt Ekkersweijer en Son en Breugel richting Nijmegen. Ook de verbindingsweg van de A2 vanuit ’s-Hertogenbosch en Best naar de A50 richting Nijmegen is dan dicht.
Een nacht later, van 16 op 17 juni, gaat de A50 tussen Son en Breugel en Best richting Eindhoven op slot. Ook afrit Best op de A2 richting Den Bosch is dan afgesloten.
Van 17 op 18 juni is de A50 dicht tussen Veghel en Son en Breugel richting Eindhoven. In de nacht van 18 op 19 juni volgt het traject tussen Helmond en Veghel richting Nijmegen.
Verkeer richting Nijmegen wordt omgeleid via de A2. Verkeer richting Eindhoven volgt de route via de N279 en de A2. De omleidingen worden aangegeven met gele borden langs de weg.
Volgens Rijkswaterstaat zijn de werkzaamheden nodig voor onderhoud aan het asfalt en andere voorzieningen langs de snelweg. Door het werk in de nacht uit te voeren, blijft de hinder voor het verkeer zo beperkt mogelijk.
Meer informatie is te vinden via Rijkswaterstaat of via de gratis informatielijn 0800-8002.















