Wethouder Jan van Burgsteden en oud-voorzitter Hans van der Gouw hebben de eer om de baan te openen
Wethouder Jan van Burgsteden en oud-voorzitter Hans van der Gouw hebben de eer om de baan te openen Foto: Hans van den Wijngaard

Eerste Rooise padelbanen in Boskant geopend

Sport

Sint-Oedenrode – In Boskant zijn zondag de eerste Rooise padelbanen geopend. Wethouder Jan van Burgsteden had de eer om rond de klok van halftwee de eerste officiële bal te mogen slaan.

Dat Boskant de eerste paddelbanen van Rooi heeft, heeft de tennisvereniging geen windeieren gelegd. Voorzitter Frank van der Heijden vertelde dat vorige week het honderdste lid voor padel zich al aanmeldde. Dat zijn niet alleen Boskanters , maar ook veel mensen uit de regio. Daarmee heeft tennisvereniging Boskant inmiddels 225 leden.

“De plannen voor de aanleg van de padelbanen werden zo’n twee jaar geleden zodanig serieus, dat we met de voorbereiding konden beginnen. Met dank aan de inzet van sponsoren en zelfwerkzaamheid van de leden, liggen er nu twee mooie banen op sportpark de Scheken, maar zeker ook dankzij de goede samenwerking met de voetbalvereniging Boskant kunnen we vanmiddag deze banen openen”, vertelde voorzitter Frank van der Heijden, terwijl twee spelers van de Nederlandse top het publiek lieten zien hoe je van de wanden rond het veld gebruik kunt maken.

Jan van Burgsteden (rechts) en voorzitter Frank van der Heijden
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding