
Chantal ziet Sarah….. en de Sarahs zien Chantal
Roois nieuwsSint-Oedenrode – Chantal Brugmans wordt vandaag vijftig en zoals de volkswijsheid zegt, ziet ze dan Sarah. Nou ja, Chantal zag vanmiddag wel negenenveertig Sarahs en dat kwam niet omdat ze op het feestje gisteravond te diep in het (wijn)glaasje had gekeken.
Wie op Rijsingen woont kan van alles verwachten. Om een ludieke actie zitten ze bij dit buurtschap nooit verlegen. Zo ook vandaag niet. Rond de klok van drie uur bereikte een lange stoet Sarahs het huis van Chantal. Zij deed met haar directe familie op dat moment het feestje van gisteravond nog eens dunnetjes over. “Ik ben totaal verrast”, was de reactie van Chantal toen de indrukwekkende stoet van dames van middelbare leeftijd op de inrit stond.
Wie ben de gij?
Ja, dat was inderdaad wat de jarige Job zowat bij elke Sarah vroeg. Maar de traditie wil dat Sarah niets zegt en daar hielden deze negenenveertig dames zich goed aan. Zelfs het kopje koffie dat Chantal de groep dames van middelbare leeftijd aanbood, sloegen de dames af. Ze zouden hun masker eens moeten afzetten.





















