Geer werd bedankt voor zijn tomeloze inzet.
Geer werd bedankt voor zijn tomeloze inzet. Foto:

Geer Bakker van de Rooise Dommelklanken legt voorzittershamer neer

Roois nieuws

Sint-Oedenrode - Woensdag 8 maart was de Algemene Leden Vergadering van de Rooise Dommelklanken er stond een bijzondere punt op de agenda. 

Het was de laatste ALV voor voorzitter Geer Bakker. Hij heeft bijna twintig jaar leiding gegeven aan het koor en gezorgd voor een goede kwaliteit en vooral een gezelligheidskoor, dat zijn mooie klanken bij vele optredens laat horen. De Rooise Dommelklanken heeft op een passende manier afscheid van hem genomen als voorzitter. Hij kreeg naast de trofee voor twintig-jarig lid ook een beeld aangeboden dat is vervaardigd door mensen met een beperking.        
Geer zei: “Dit mooie aandenken krijgt zeker een speciaal plaatsje in de woonkamer.” Verder werd hij benoemd door de overige bestuursleden tot erelid van de vereniging. Hij was er zichtbaar vereerd mee was. “Wij hopen nog lang van zijn zang te mogen genieten”, aldus de Rooise Dommelklanken.

Henk Vervoort had zich aangemeld als kandidaat bestuurslid en werd met algemene stemmen verkozen tot nieuw lid in het bestuur. Bij de afsluiting van de vergadering geeft Geer Bakker de voorzittershamer over aan Henk Vervoort dit werd gevolgd door applaus voor de vertrekkende en de nieuwe voorzitter.