
Paaspuzzel DeMooiRooikrant groot succes, prijzen inmiddels opgehaald
OproepSint-Oedenrode - De jaarlijkse paaspuzzel van DeMooiRooikrant heeft opnieuw voor veel enthousiasme gezorgd onder de lezers. In de krant gingen inwoners op zoek naar verstopte paashazen in verschillende advertenties, met als doel alle juiste adverteerders te verzamelen en daarmee kans te maken op mooie prijzen.
De actie, die bedoeld is om lezers op een speelse manier te betrekken bij de krant én de lokale ondernemers, leverde veel inzendingen op. De puzzel kon worden ingeleverd bij Mediahuis Meierijstad aan de Heuvel in Sint-Oedenrode en werd fanatiek ingevuld door jong en oud.
Inmiddels zijn de prijzen opgehaald door de gelukkige winnaars. Onder de prijzen bevonden zich onder meer waardebonnen, cadeaus en verrassingen van lokale ondernemers. Zo vielen er onder andere sushi-bonnen, een paaspakket, een prentenboek, festival oordopjes, een cadeaubon van de slager, een Pokémon-verrassing, een bon van Silke’s Hippe Kip en een aspergepakket te winnen.

























