
Jubilarissen én Skrotman van het jaar
Carnaval CarnavalSint-Oedenrode - Tijdens de ledenvergadering van 9 februari werd er flink gefeest bij c.v. ‘t Skrothupke. Een groot aantal jubilarissen werd geëerd voor hun jarenlange inzet en bijdrage aan de vereniging.
Gerrit en Wilma zijn maar liefst 33 jaar lid van de club en werden hiervoor geëerd. Ook Ad en Mieke, samen met Saskia, zijn al 22 jaar trouwe leden. Kimberly werd gehuldigd voor haar 11 jaar lidmaatschap. Floor en Leo, die al 44 jaar lid zijn, konden helaas niet bij de bijeenkomst aanwezig zijn, maar werden in afwezigheid ook in de bloemetjes gezet. Naast deze jubilarissen kregen Bert en Marian een speciaal geschenk als dank voor hun muzikale bijdragen aan de vereniging. Hun muziek heeft door de jaren heen veel sfeer en plezier gebracht tijdens de carnavalsfeesten en andere activiteiten van de club.
Een bijzonder moment tijdens de vergadering was de benoeming van Piet Habraken tot Skrotman van het jaar. Piet is al sinds de oprichting in 1972 lid van c.v. ‘t Skrothupke. Zijn inzet voor de club is indrukwekkend: als voormalig voorzitter, muzikant bij ‘Hupke Skrot’ en actief lid van talloze commissies. Piet speelde ook een grote rol bij het bouwen van de vele carnavalswagens waar de vereniging bekend om staat. Zijn betrokkenheid en enthousiasme zijn legendarisch binnen de club. “Bij Piet zit het vaak wel snor, zeker met een goei borrel op zijn tijd!” werd er met een knipoog toegevoegd tijdens de huldiging.
















