Derk Foolen (l) in gesprek voor Hart van Nederland.
Derk Foolen (l) in gesprek voor Hart van Nederland.

Rooise brandstofexpert over stijgende prijzen

Wie de afgelopen maanden het nieuws volgde over stijgende brandstofprijzen, heeft de kans groot gehad dat hij of zij een Rooienaar voorbij zag komen. Derk Foolen, Product Specialist Tanken bij UnitedConsumers, werd in korte tijd een veelgevraagde stem in het landelijke medialandschap. Van het NOS Journaal tot RTL en diverse radiozenders: overal gaf de brandstofexpert uitleg over wat er speelt aan de pomp.

Door: Nienke Habraken 

UnitedConsumers is een zogenoemd consumentencollectief dat kortingen regelt op vaste lasten, zoals energie, verzekeringen en telecom. Binnen het bedrijf is Foolen verantwoordelijk voor het tankproduct: een systeem waarmee consumenten korting krijgen bij aangesloten tankstations.

Daarnaast houdt UnitedConsumers al jarenlang de landelijke adviesprijzen voor brandstof bij, gebaseerd op data van grote oliemaatschappijen. Juist die onafhankelijke rol maakt het bedrijf een belangrijke bron voor media.

Lees verder op pagina 3