
{Duivensport} Vlucht vanuit Laon
Tijdens de vlucht vanuit Laon (254 kilometer) kwamen deze week 18 liefhebbers met in totaal 468 duiven in actie. De duiven werden om 9.30 uur gelost, waarna de eerste aankomst om 12.19 uur werd geklokt door W. van Houtum met een snelheid van 1531 meter per minuut.
In Sint-Oedenrode werden de eerste vijftien prijzen als volgt verdeeld: W. van Houtum behaalde de eerste plaats. Pennings-Huiskes eindigde op de tweede, negende, tiende en elfde plaats. J. van Boxmeer werd derde, zevende en vijftiende. G. en H. van Dijk noteerden de vierde, achtste, twaalfde en veertiende plaats.
H. van Boxmeer eindigde als vijfde en zesde, terwijl R. van de Brand de dertiende plaats voor zijn rekening nam.
{Korfbal} Belangrijke overwinning
Zondagochtend om 11.30 stond KV Nijnsel samen met twee pupillen klaar om de wedstrijd te starten tegen Flash 1. Een belangrijke wedstrijd voor Nijnsel, want bij een overwinning was handhaving overgangsklasse een feit.
De wedstrijd begon met weinig doelpunten aan beide kanten, het eerste doelpunt was voor Flash. Daarop volgde drie doelpunten van Nijnsel, 3-2 ruststand. Het was belangrijk dat Nijnsel sterk uit het kleedlokaal kwam en als eerste zou scoren. Dat lukte: de voorsprong werd uitgebouwd naar 8-3. Eindstand op 9-6 uitkwam.
{Gym} Rockey, Bobby & Tommy’s weer van start
Goed nieuws voor de jongste sportievelingen: de Rockey, Bobby en Tommy’s trainingen bij MHC Sint-Oedenrode zijn weer begonnen!
Rockey & Bobby is een laagdrempelig en didactisch onderlegd programma voor kinderen vanaf 3,5 jaar. Zonder hockeystick, maar met veel plezier, bewegen de kids in allerlei speelse vormen en ontwikkelen ze hun motoriek. Vanaf 5 á 5,5 jaar kunnen kinderen instromen bij de Tommy’s. Hier maken ze op een actieve en leuke manier kennis met de basis van hockey. Iedereen is welkom om vrijblijvend mee te doen! De lessen vinden plaats op zaterdag en er zijn gratis proeflessen beschikbaar. Aanmelden kan via proeflessen@mhcsint-oedenrode.nl. Kom gezellig meedoen en ontdek hoe leuk hockey is!
{Jeu de boules} Heropening jeu de boulesbanen
Het Mgr. Bekkersplein in Eerschot krijgt weer een stukje van zijn oude functie terug. Waar het plein ooit een centrale ontmoetingsplek was voor wijkactiviteiten, veranderde het na de sluiting van De Goede Herder geleidelijk in een parkeerplaats. Met de komst van inloopvoorziening Trefpunt Eerschot ontstond opnieuw de wens om het plein meer tot leven te brengen.
In samenwerking met de gemeente Meierijstad heeft Wijkraad Eerschot zich ingezet voor het herstel van de voormalige jeu de boulesbanen.
Deze zijn inmiddels opgeknapt en klaar voor gebruik.
Op zondag 17 mei worden de banen officieel heropend. Vanaf 10.30 uur zijn wijkbewoners en inwoners uit Sint-Oedenrode welkom om een balletje te gooien.
In Trefpunt Eerschot kan tot 13.00 uur worden genoten van een drankje en een gezellig samenzijn.
Aanmelden is niet nodig. Iedereen is van harte welkom.