
VV Nijnsel pas laat ten onder
Sport SportNijnsel - Afgelopen zondag begon de meimaand. De maand die al eeuwen in het teken staat van de heilige maagd Maria. Veel mensen gaan op bedevaart om ergens een kaarsje te kunnen aansteken. Nijnsel Heren 1 heeft ook wel een kaarsje nodig want de rode lantaarn is nog steeds in het bezit van de geelblauwe formatie. Op sportpark Den Eimert kreeg Nijnsel bezoek van Dommelen.
De in het blauwwit gestoken gasten staan er ook niet bepaald florissant op want de nacompetitie lonkt. Kortom, er waren belangen aan beide zijden. 1 mei is van oudsher de Dag van de Arbeid en dat was ook duidelijk te merken, want beide teams legden de nodige arbeid aan de dag. De bezoekers deden dit wat voortvarender, want zij legden in het eerste kwartier hun wil op aan de geelblauwe gastheren. Keeper Youri Dortmans moest zowel in de vijfde, zevende en veertiende minuut al vol aan de bak om een tegendoelpunt te voorkomen. Twee keer moest hij zich strekken om een gevaarlijke bal onder de lat weg te tikken. En daarom viel de 1-0 eigenlijk best wel onverwacht. En die kwam op naam van Rens Hoppenbrouwers die na een solide aanval succesvol uithaalde. Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd. Het belangrijkste nieuwsitem onder de rust was dat het bierpakket was gevallen op lotnummer groen 621.
Na de thee van theoloog Mari Vervoort (een zwarte thee op gember- en ginsengbasis) gingen de gasten vanzelfsprekend door met de aanval te zoeken. Aardige aanvallen maar niet echt een spits in de gelederen om af te drukken. In de 62e minuut bezweek echter de Nijnselse verdediging en dat betekende de luid bejubelde gelijkmaker. Dommelen rook lont en ging op zoek naar de 1-2 want drie punten zijn altijd meer welkom dan één punt. Tien minuten voor tijd viel dan ook de 1-2. Een Nijnsels slotoffensief kwam niet uit de verf, integendeel. In de dying seconds vielen zelfs de 1-3 en de 1-4. Aanstaande zondag een uitwedstrijd en wel tegen het Eindhovense DBS.